Noc Księgarń 2023

'NIE!czytanie' - spotkajmy się wieczorową porą w księgarni

Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest NOC KSIĘGARŃ 📚🌙

📅 Data: 13 października 
🕕 Godziny: 18:00-21:00 
📍 Lokalizacja: Księgarnia Lekturka
 

Nadszedł czas na niezwykłą noc pełną literackich odkryć i kulturalnych atrakcji! Podczas naszej Nocy Księgarń zapraszamy Was na niezapomniane chwile spędzone w towarzystwie ulubionych książek.

Co przygotowaliśmy dla Was w programie akcji „NIE!czytanie”: 
📚 Kiermasz Książek: Znajdziecie u nas perełki literatury w niesamowicie promocyjnych cenach. To doskonała okazja, by wzbogacić swoją biblioteczkę i odkryć nowych autorów.
🏆 Konkurs „Znawca Wisławy Szymborskiej”: Przygotujcie się na intelektualne wyzwanie związane z twórczością jednej z najwybitniejszych polskich poetek. Z okazji 100. rocznicy urodzin Wisławy Szymborskiej przygotowaliśmy konkurs wiedzy związanej z jej życiem i dorobkiem. ’
Do wygrania główna nagroda – zbiór „Dzieła wszystkie”.

📸 Mini Wystawa Fotograficzna „Dzielnica Ołbin wczoraj i dzisiaj”: Przenieście się w czasie i przestrzeni, podziwiając fotograficzne impresje ukazujące przemiany i piękno Dzielnicy Ołbin. To podróż przez historię naszego otoczenia, która na pewno Was zafascynuje.

Czekamy na Was z otwartymi ramionami, gotowi do wspólnego celebrowania literatury i kultury. To wyjątkowa okazja, by spędzić wieczór w magicznej atmosferze księgarń, w otoczeniu słów i emocji. Do zobaczenia 13 października o 18:00 w Księgarni Lekturka! 🌙📖✨

Pozostałe wydarzenia